DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Patříme k sobě - já‚ Punťa a Bono.

Punťa

ZKO RATENICE Simire 29.12.2013 (1.závody A0)

V neděli 29.12.2013 jsme se s Punťou, Ivou a její Kleou zúčastnili závodů o Ratenickou beranici.

Pro začínající týmy uspořádali pořadatelé závody AO. 

S Punťou jsme první běh zvládli na výbornou.

Ve druhém běhu se mi podařilo Punťu disknout (špatně jsem mu ukázala-máme usvědčující video wink). Bohužel takto jsme přišli o naši první medaily, protože v prvním běhu jsme získali úžasné 1. místo. V "M" jsme byly jen dva týmy, i tak je to nádhera.

Mám velkou radost.

 

 

Punťovi jsou dnes 2 roky (27.12.2013)

Uteklo to jako voda a Puntíkovi jsou dnes 2 roky. Je to úžasný pejsek. Pomalu a jistě se zdokonalujeme v agility. Zítra zase zkusíme coursing.

Punťa je skvělý bráška. S Bonem jsou nerozlučná dvojka.

 

Budeš mít psa!

Po vánočních svátcích 2012 mi mladší syn Libor oznámil "budeš mít psa"! "Jsi se zbláznil", zněla má odpověď. U babičky ve Vesci se narodilo štěňátko a prý pejsek zůstal sám.

No, tato věta mi zůstala ležet v hlavě, jak jinak. Začala jsem přemýšlet o tom, jaké by to bylo, mít doma pejska. Už mě to i napadlo, ale jednou mi manžel Jarda řekl "psa, až budu v důchodu"!

Nápad mít doma pejska už nyní, jsem oznámila doma svému manželovi. "Jsi se zbláznila", zazněla stejná slova, "vždyť jsme říkali, až budu v důchodu"! Nic jsem tedy neříkala a po několika dnech se mě manžel zeptal, jestli jsem to s tím psem myslela vážně. Má odpověď zněla "jo".

Během ledna 2012 jsme se už oba jeli podívat na štěnátko. V té době jsem už měla připravené jméno. Pejsek se bude jmenovat Punťa. Proč právě Punťa? Pejska tohoto jména měla moje babička ze Žitenic. Byl to zrzavý kříženec.

Ke konci ledna 2012 jsme navštívili babičku ve Vesci. První kroky směřovaly do kuchyně, kde u své maminky leželo černé klubíčko a cvalík dohromady. Jak jsem ho viděla, byl můj. Dokonce i Jarda zněžněl. Začal Puntíka hladit a jako první si ho pochoval v náručí, jak jinak, že?