DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Patříme k sobě - já‚ Punťa a Bono.

Bono

Bono je hrdým majitelem výkonostního průkazu!

Dne 31.10.2014 dorazil poštou výkonostní průkaz pro Bona.

Přeji mu hodně úspěchů, stále skvělou náladu a úžasné kamarády.

Bonovi je 7 měsíců (30.12.2013)

Jak ten čas utíká. Boníčkovi je už 7 měsíců. 

Je to už velký kluk!

       
 

        Bono 9 týdnů

 

 

Bono 4 měsíce 

Druhý psí kamarád. Bono.

O druhém pejskovi jsem začala uvažovat ve chvílích, kdy jsem se s Punťou vracela od kamarádky Ivy. Punťa byl totiž vždycky smutný, když jsme odcházeli od Ivy a nechtěl jít domů. Zastavil se na návsi a díval se směrem k domu jeho kamarádů.

U Ivy je totiž vždycky veselo. Má úžasnou psí smečku, trikolorního borderáka Prdka, borderku Tairinku a kříženečku Kleu. 

Co ti dokážou si asi dovedete představit. Nejlepší hračka je tenisák. Nad něj není. A taky házedlo, to nesmí chybět.

Stále jsem přemýšlela, jakého druhého pejska vybrat. Přivézt Punťovi dalšího brášku z útulku nebo pejska s PP? A když s PP, tak jaké plemeno? A hlavně, jak to říct Jardovi, mému manželovi. Ten již dříve řekl, že dva psy ani náhodou!

Strach z průšvihu s Jardou mi nezabránil ve snění o druhém pejskovi. Mezi favority byl pejsek Border Colie. Probíraly jsme to s Ivou, mou trenérkou a kamarádkou. Bordera je prý na mě moc rychlá. No, dobře.

Jednoho dne, po tréninku agilit s Punťou, mi Iva vyprávěla o plemeni českého strakatého psa. Uvažovala totiž o fence tohoto plemena. Po návratu z tréninku jsem začala hledat na internetu. Našla jsem a zamilovala se. Mým vyvoleným byl hnědožlutobílý dlouhosrstý strakáček. A bylo jasno. Pokud budu mít někdy druhého psa, bude to tenhle strakáč. Začala jsem hledat chovnou stanici.